• Z pohodlí domova
  • Vítej jaro!
  • Předchozí
  • Další

Platba

Platba

Platby se provádějí výhradně v měně CZK. Platba je možná prostřednictvím platební brány GoPay:

a) za použití všech obvyklých akceptovaných debetních nebo kreditních platebních karet nebo
b) bankovním převodem, při kterém přesměruje platební brána GoPay Kupujícího přímo do internet bankingu jím zvolené banky.

Prodávající si dále vyhrazuje právo neakceptovat jiný způsob platby za objednané a dodané zboží než je uvedeno v bodě 5.1 Všeobecných obchodních podmínek.

Fakturu za objednané a zaplacené Zboží zašle Prodávající Kupujícímu po uhrazení kupní ceny na e-mailovou adresu, kterou Kupující uvedl v elektronické objednávce nebo při registraci na základě projeveného souhlasu se zasláním elektronické faktury zaškrtnutím políčka "Souhlasím se zasláním elektronické faktury".
Kupující vytvořením a zasláním elektronické objednávky projevil souhlas, že byl seznámen s tím, že součástí elektronické objednávky je jeho povinnost řádně zaplatit Prodávajícímu Kupní cenu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení